Як відомо, в Оксани Кваснишин лікарі діагностували те ж захворювання, від якого померла її мати, — рак. Після операції вона перебуває на лікуванні в Австрії. Нещодавно їй зробили другу хіміотерапію.

Зараз вона перебуває в Австрії. Тож, коли дізналася, що Святослав Вакарчук бере участь в акції, щоб їй допомогти, була вражена, повідомив у соцмережі її чоловік Володимир Говера, пишуть Версії з посиланням на  “Вікна”.
У дописі зокрема йдеться:

“Оксана вважає себе надто маленькою, аби привертати стільки уваги”. Мар’яша Лексі, дякуємо за небайдужість! Незважаючи на короткий підготовчий термін акції – захід відбувся. Хочемо подякувати тим, хто прийняв участь в акції, і тим, хто просто переказав кошти на мою картку”.

Повідомляється також, що за період з 26 до 30 травня надходжень було у розмірі 8055 грн. 

Втім, стало відомо, що коштів зібрано ще більше. Святослав Вакарчук також перерахував 25 тисяч гривень.

Нагадаємо, рак діагностували на виліковній стадії, тому 36-річна Оксана має хороші шанси на боротьбу з цією страшною недугою. Проте вона потребує термінової хіміотерапії і хірургічного втручання.

Картка Приватбанку для перерахування допомоги — 5168 7427 0030 5794 (чоловік Оксани Кваснишин — Говера Володимир Антонович).

Також можна переказати кошти через Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera (Ivano-Frankivsk). Кошти на лікування Оксани Кваснишин збирають і на спільнокошті.

Читайте також:

Вибух емоцій: як Франківськ шаленів на концерті легендарного «Океану Ельзи» (фото+відео)

У Франківську виступ Вакарчука «на біс» затягнувся: «безбілетники» отримали годину безкоштовного драйвового концерту (відео)

Ложка дьогтю в бочці меду: у Франківську на концерті “Океану Ельзи” викрали дві ростові фігурки Вакарчука

Святослав Вакарчук показав, на що перетворились його джинси після виступу в Івано-Франківську (фото)