Журналісти повідомляли про закупівлю великої партії засобів індивідуального захисту, які необхідні під час пандемії коронавірусу.

Про це в мережі розповіла уродженка Прикарпаття Ганна Пилипів, яка багато років вже проживає в Іспанії, пишуть Версії з посиланням на  Бліц-Інфо.

“Сьогодні дивилися в Іспанії офіційні новини про коронавірус, де показували, що привезли дуже багато у Мадриді. А на ящиках – написи українською мовою “Чисте повітря в будь-яких умовах”.  Не знаю, хто що подумає, але це ясно свідчить, що маски з України”, – написала прикарпатка.

На відео – ящики масок київської компанії “Науково-виробниче підприємство “БУК”, які обладнання спеціальними фільтрами “для 100% захисту від вірусу”, як запевняє реклама виробника.

Як відомо, в Україні наразі катастрофічно бракує масок навіть для медиків. В Івано-Франківську їх почали шити з марлі підприємство, на якому працюють люди з інвалідністю. Втім, першочергово ними забезпечують тих, хто має найбільші шанси заразитися – медиків, комунальників, поліцейських.

Сюжет про українські маски можна переглянути тут (дивитися з 7 хвилини)

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!