“Івано-Франківськ – європейське місто з європейськими традиціями, європейською архітектурою. Та ж традиція, зібратися на вихідні і випити кави в центрі міста. Для них це було дивно, не зовсім таким прийнятним…”, – каже про переселенців Володимир Великочий.

Також Володимир Великочий вважає, що відомий курорт “Буковель” – це далеко не вся івано-франківщина. Це – лише частинка того, що може бути на Прикарпатті в сфері туризму.

“Один з пріоритетних напрямків для мене – розвиток Дністровського каньйону, сплави по Дністру. Утворення туристичної інфраструктурної мережі вздовж берегів річки Дністер”, – заявив педагог. Про це пишуть Версії з посиланням на Бріз.

“Друге – івано-франківщина багата етнографічно. Маємо щонайменше чотири етнографічні групи: гуцули, бойки, покутяни, опіляни, частково – лемки. З точки зору етніки, Прикарпаття має унікальні можливості”,  – каже Великочий. Та додає, що етнокультурні групи можуть стати прекрасними осередками культурного туризму, через відновлення своїх театрів, хореографічних колективів, музеїв під відкритим небом(скансенів) та створення атракційних етнокультурних парків.