Зокрема, гаївки водили біля Собору Святих Землі Української та церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що належать до УПЦ Київського патріархату, пишуть Версії з посиланням на Вікна.

Священик о. Микола Мороз зазначає:

“Особлива подяка всім, хто долучився до цієї події. Бережімо наші традиції, вони формують наш нарід, це прояв нашої автентичності”.

На ігровому майданчику в дворі будинків на вулиці Богдана Хмельницького парафіяни церкви Різдва Пресвятої Богородиці організували гаївки з дитячими забавами, майстер-класами, танцями, змаганнями у форматі родинного свята. В дійстві взяли участь маленькі діти, старші і навіть їхні батьки, дідусі та бабусі. З благословення о. Федора Мороза ініціювали це дійство учні та вчителі недільної школи, а підтримали його мешканці навколишніх будинків.

Духовну підтримку надав отець Сава, який виступив з повчальним словом перед громадою. Свято пройшло в атмосфері християнської любові, родинного тепла, хорошого настрою. Великоднє радісне вітання «Христос Воскрес» проявилося через емоції, дію, передалося від серця до серця.