6
Концепція чітко окреслює стратегічні напрямки розвитку велосипедного руху як повсякденного транспорту, завдання та шляхи впровадження велосипедної інфраструктури та популяризації велосипеду, як сучасного, екологічно чистого і справді європейського виду транспорту.
Найближчим часом Концепцію винесуть на розгляд виконавчого комітету та міської ради, а перед тим документ буде винесено на обговорення громадськості, під час якого Департамент сподівається почути цікаві та креативні ідеї фахівців та простих мешканців міста щодо розвитку даної галузі.
За словами Михайла Смушака, затвердження Концепції буде важливою декларацією щодо розвитку велосипедної інфраструктури в місті, і є особливо актуальною, оскільки в даний час проводиться розробка проекту, направленого на вдосконалення міської маршрутної мережі пасажирських перевезень у рамках реалізації концепції стійкого транспортного планування міста.
Ознайомитись з документом можна на офіційному сайті виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (www.mvk.if.ua) у розділі Доступ до публічної інформації/Проекти рішень.
Пропозиції щодо Концепції можна надавати в Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку, або на e-mail: [email protected].