Прикарпатське гірське село може будь якої миті опинитися без сполучення через аварійну дорогу

фото ілюстративне

Ризики зсувів та небезпека у зимовий період. Мешканці села Бережниця, що на Верховинщині б’ють на сполох. Кажуть, в селі після повені відновили меншу частину обіцяних об’єктів. Тепер добратися до Бережниці стає небезпечно, адже єдина дорога, яка веде до населеного пункту, може в будь-який момент обвалитися. Тому горяни вже пів року оббивають пороги чиновницьких кабінетів та пишуть листи у різні інстанції з метою допомогти, – пишуть Версії з посиланням на  ОТБ “Галичина”.

Михайло Зеленчук житель гірського села Бережниця Криворівнянської сільської ради Верховинського району. Тут проживає близько трьохсот жителів. Михайло разом з односельцями щодня проїжджає небезпечною дорогою, яка тут єдина. Особливо пошкодила її повінь в 2008 році. не оминула вода і у 2020. В будь-який момент дорога може обвалитися.

“Вона в такому аварійному стані і залишилася. Зверху не видно, що вона в такому аварійному стані, проте, знизу видно, що вона в будь-який момент може посунутися”, – розповідає Михайло Зеленчук, мешканець Бережниці.

Місцеві кажуть, що їм з 2008 року обіцяють, що укріплять аварійну дорогу. Проте, поки все лише на словах. Тим часом у ДП “Дороги Прикарпаття” не на камеру кажуть, що уряд обіцяв виділити на відновлення об’єктів інфраструктури в Бережниці 15 мільйонів гривень. Поки виділили і освоїли лише 4. Більше коштів нема.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!