Верховинська районна ТВК мусить працювати в борг, бо не отримала державної субвенції

Про це Громадській мережі ОПОРА повідомила голова комісії Василина Шкрібляк. Вона нарікає, що члени комісії вже другий місяць без зарплати. Більше того, за її словами, через відсутність фінансування ТВК залізла в борги – пише “Західний кур’єр“.

«Ми ще жодної копійки не отримали, – скаржиться голова Верховинської районної ТВК Василина Шкрібляк. – Навіть рахунку відкритого не маємо. У фінвідділі нам сказали, що чекають якогось рішення з області і що немає фінансового розпису. Ми уклали договори з фірмами, але працюємо в борг. Наприклад, в борг зробили посвідчення членам комісій. Зараз треба робити і видавати посвідчення кандидатам в депутати,  Редакції ми боргуємо вже за два оголошення. Зараз потрібно вже давати третє – про реєстрацію кандидатів, а з яким лицем я маю до них йти? Люди пішли мені назустріч, бо мене знають і довіряють. Але зараз виходить, що я пообіцяла з ними розрахуватися і не зробила цього».

За її словами, всі роботи пов’язані з діяльністю ТВК, ведуться в борг.

Нагадаємо, у  серпні Центральна виборча комісія надіслала листа до обласних, районних та міських територіальних виборчих комісій, де зазначається, що «помісячний розпис асигнувань загального фонду Державного бюджету за відповідною програмою передбачає виділення субвенції місцевим бюджетам на проведення локальних виборів виключно у вересні-листопаді 2020 року». Тобто, незважаючи на те, що ТВК розпочали свою роботу у серпні, гроші вони мали отримати після початку виборчого процесу, себто після 5 вересня. Втім вересень вже закінчується, а Верховинська районна ТВК не отримала жодних субвенцій.

Василина Шкрібляк каже, що якщо гроші не надійдуть до кінця місяця, то комісія зупинить свою роботу. Також обіцяє скаржитись в ЦВК.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!