news-image: На Прикарпатті службовці присвоїли комунальне майно
 Прокуратурою Верховинського району розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення майна Верховинської міжгосподарської пересувної механізованої дільниці № 2.

Встановлено, що службовці вказаного підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем  та всупереч вимогам законодавства,  в 2003 році розподілили  майно підприємства між собою та зареєстрували в Верховинській районній державній адміністрації нові статутні документи.
В подальшому, на підставі рішення виконкому Ільцівської сільської ради, за ними визнано право власності на будови міжгосподарської пересувної механізованої дільниці №2 та зареєстровано в КП “Коломийське бюро технічної інвентаризації право власності на промбазу колективного підприємства МПМД-2.
Внаслідок цього, до рук службовців незаконно перейшли гараж, цех, пилорама, котельня, підстанція, прохідна, насосна станція.
Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.191 КК України внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань прокуратурою Верховинського району.