Найближче засідання ВР заплановане на 21 травня.

Вже наступного тижня, 21 травня, на засіданні Верховної ради депутати розглядатимуть законопроєкт “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” (№ 2285-д), який ще в січні ухвалили у першому читанні. Про це повідомив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк, пишуть Версії з посиланням на Дзеркало тижня.

У своєму дописі в Facebook  він зазначив: “Згідно опублікованого порядку денного в найближчий четвер нас чекає початок розгляду закону про легалізацію грального бізнесу 2285-д. Так здається навіть менше ніж 3,5 тисячі правок. Це десь при бажанні біля місяця розгляду в залі по повній процедурі. Але після земельного та банківського закону, як говорив класик – “скукотища”.

Верховна Рада повістка

Сергій Следзь у своїй статті “Замість легалізації — неконтрольована “ігорка” зазначав про те, що Законопроєкт №2285-д “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” може не легалізувати гральний бізнес, а навпаки перетворити Україну в майданчик із відмивання грошей.

Закон про легалізацію грального бізнесу набуває чинності з моменту його ухвалення. Однак встановити контроль над організаторами такого бізнесу в Україні зможуть лише тоді, коли запрацює система онлайн моніторингу. А її запуск може тривати до двох років.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!