Засідання Кабінету Міністрів сьогодні таки не буде - новини ZIK.UA

Представляючи кандидатури нових міністрів у Верховній Раді, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що перед новими міністрами Урядом поставлені чіткі задачі, йдеться на Урядовому порталі.

Так, перед Ольгою Стефанішиною на посаді Віце-прем’єр-міністра з питань європейської інтеграції поставлено завдання фактично відновити роботу Офісу з координації євроінтеграції.

«У нас інколи євроатлантична інтеграція сприймається, як виключно зовнішньополітична історія. Але ж насправді це про реформи в середині країни. Це не європейцям потрібно, а нам з вами для того, щоб мати успішну країну. Ми маємо рухатися виключно по найкращим європейським практикам, при чому цей рух має бути паралельним по всіх галузях. Ще одне надважливе завдання, яке стоїть перед новим Віце-прем’єр-міністром – це проведення переговорів з нашими європейськими партнерами щодо перегляду Угоди про Асоціацію з ЄС, особливо в питаннях торговельних квот. Очікуємо по цьому питанню активної співпраці і з МЗС, і з Парламентом, і з Офісом Президента», – підкреслив очільник Уряду.

Від Олександра Ткаченка на посаді Міністра культури та інформаційної політики, за словами Дениса Шмигаля, очікується впровадження комплексного підходу не тільки до сфери культурних ініціатив, а також і до роботи в сфері інформаційної політики.

«Крім того, в рамках Урядової програми стимулювання економіки у нас заплановано підтримку культурних індустрій фактично на 1,5 млрд грн. Дуже важливо представити прозорий та раціональний підхід в цьому фінансуванні. І це одне з перших завдань перед майбутнім Міністром», – додав Шмигаль.

Коментуючи призначення нових міністрів, Денис Шмигаль також повідомив, що кандидатури обговорювалися фракцією більшості, а кожен з кандидатів презентував та розповідав про свої плани перед комітетами Парламенту, так само вони отримали і схвальні оцінки від Уряду та від Офісу Президента.

«Перед новими Міністрами ми ставимо чіткі цілі. Так само буде стояти і завдання обов’язкової співпраці з Парламентом, а також реагування на виклики в умовах коронакризи. На кандидатів покладені великі сподівання і я буду пильно спостерігати, щоб вони виправдались», – запевнив Прем’єр-міністр.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!