«Веселі канікули з Богом» стартували на Франківщині (ФОТО)
Урочисте відкриття розпочалося з Божественної Літургію, яку відслужив о. Миколай Крушець в храмі Покрову Пресвятої Богородиці. В спільній молитві взяли участь як діти, так і аніматори. Протягом семи днів у мальовничому куточку Українських Карпат діти зможуть цікаво і весело провести час на свіжому повітрі у духовному зростанні та фізичному загартуванні, пишуть Версії з посиланням на прес-службу Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Таборова програма складається з двох частин: теоретичної і практичної. Теоретична частина включає в себе катехизаційні науки та розповіді про історію нашого краю і особливості духовно-культурного життя.  Практична частина включає участь у Святій Літургії та прийняття Святих Тайн Сповіді та Причастя.

Крім того, для учасників відпочинку передбачено проведення різноманітних конкурсів, вікторин, забав, ватри, походи на гірські вершини, екскурсію на стави форельного господарства, мандрівку в лісництво та багато іншого.

Програма відпочинку досить насичена. Початок дня у таборі розпочинається об 08:00. Далі є Літургія, сніданок, катехизація, ігри, обід, тиха година, підвечірок, вечірня програма та багато іншого. Працюють з дітьми аніматори та брати-семінаристи на чолі з о. Миколаєм Крушецем.

Безумовно, такий відпочинок, коли відпочиває і тіло, і душа – найкращий, адже «Все, що ви робите, – робіть на славу Божу», – вчить ап. Павло.