Маленькі франківці та гості міста розважались на 18-ти різних атракціонах та майстер-класах. Гості мали можливість відвідати Творчий бульвар, Дитячий сквер, Родинну алею ат Спортивну площу. Участь у всіх заходах парку абсолютно безкоштовна, пишуть Версії.

«13 років тому ми вперше започаткували такий захід – «Свято Морозива». Але з часом ми зрозуміли, що це має бути соціальний проект, який об’єднує родини, дає можливість дітям поспілкуватись з батьками. Ми робимо максимально цікаві, різноманітні заходи саме для дітей, які вже стали родинними. Цього року ми кардинально змінили формат заходів – свято стало ще більш цікавим, різноплановим», – зазначила керівник проекту «Свято Морозива» Тетяна Хомяк.

Цього року організатори дещо змінили формат заходу: тепер не потрібно збирати обгортки від морозива «Рудь», варто завітати на «Свято морозива», придбати одну порцію «солодкого холоду» торгової марки «Рудь» і отримати квиток на будь-який атракціон. Крім того, всіх гостей розважали аніматори та запальні ведучі, які проводили конкурси та різноманітні естафети. Учасники були нагороджені призами та морозивом «Рудь».