Одруження на карантині: проводити весілля можна лише на 10 гостей ...

8 липня Держпродспоживслужба області повідомила, як без порушень проводити святкування урочистих подій. Норма щодо обмеження учасників дійства до 10 осіб залишилася незмінною, пишуть Версії.

“Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на своєму засіданні 07.07.2020 р. внесла зміни до п. 1 свого рішення № 29 від 30.06.2020 р., виклавши його в наступній редакції:
«організацію протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування проводити у відповідності до вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 року № 32 та пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392» Вказана Постанова Головного державного санітарного лікаря України не дозволяє проведення свят, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо, в яких беруть участь більше 10 осіб”, – йдеться на сторінці управління.

Також там додали, що власникам та керівникам закладів громадського харчування, які проводять масові заходи (весілля, банкети тощо), було направлено пакет документів з метою ознайомлення їх з питаннями щодо дотримання протиепідемічних вимог в даних закладах. Крім того, фахівцями Служби розроблено перелік питань, відповідно до яких проводяться моніторингові відвідування та алгоритм їх проведення.
Усі зацікавлені особи можуть ознайомитись з даними документами за посиланням.

Нагадаємо, 7 липня підприємці та працівники весільної індустрії вдруге вийшли на пікет щодо обмежень у їхній роботі. Чого добилися протестувальники читайте тут.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!