Проведення весілля під час карантину: рекомендації та застереження

Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 10 липня 2020 року, у порівнянні з минулою добою “чорний список” регіонів, де не можна послаблювати карантин, залишила Івано-Франківщина. Тепер епідситуація в області відповідає визначеним МОЗ критеріям, пишуть Версії.

“Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я”, – йдеться у повідомленні.

Тобто, для послабленні карнатинних обмежень і дозволу проведення банкетів – потрібне рішення Івано-Франківської обласної комісії ТБ і НС.

Нагадаємо, днями Держпродспоживслужба оголосила правила проведення святкувань на Івано-Франківщині.

7 липня підприємці та працівники весільної індустрії вдруге вийшли на пікет щодо обмежень у їхній роботі. Чого добилися протестувальники читайте тут.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!