Колишній захисник України та вимушений переселенець з Бахмута Євген Шевченко, який раніше працював електромонтером, започаткував виробництво унікальних декоративних виробів з дерева та металу у місті Тисмениця на Івано-Франківщині.
“Улюблена справа допомагає відпочити від повсякденних турбот та знайти душевний спокій у творчому процесі”, – розповідає Євген Шевченко під час зустрічі з очільницею міста Тетяною Градюк та її першим заступником Русланом Фармусом, які відвідали майстерню переселенця.
Життєвий шлях майстра тісно переплітається з історією захисту України, адже вже на другий день повномасштабного вторгнення Євген приєднався до лав Збройних Сил України, де у складі 54-ї бригади брав безпосередню участь у бойових діях, зокрема в обороні Мар’їнки, після чого був змушений демобілізуватися через сімейні обставини та приєднатися до родини, яка на той час перебувала в Івано-Франківську.
Новий етап у житті родини Шевченків розпочався влітку 2023 року, коли Євген разом із дружиною Іриною вирішили оселитися у затишній Тисмениці, де чоловік зміг повністю присвятити себе творчій справі, розвиваючи майстерність у роботі з деревом та металом, створюючи неповторні декоративні вироби, які привертають увагу місцевої громади.
Наразі майстер активно готується до своєї першої персональної виставки, де планує представити широкій публіці колекцію власних робіт, прагнучи познайомити якомога більше людей зі своєю творчістю та популяризувати декоративно-прикладне мистецтво серед жителів Прикарпаття.
ДО ТЕМИ:
Переселенці з Ірпеня створили на Івано-Франківщині успішне виробництво вишиванок (фото)
Подружжя Ткачуків, які через війну переїхали з Ірпеня на Івано-Франківщину, завдяки державній підтримці за програмою “єРобота” налагодили виробництво національного одягу, де наразі працевлаштовано 15 осіб.
“Їхній досвід надихає й показує, що завдяки наполегливості, креативності та підтримці можна досягти успіху навіть у нових умовах”, – зазначила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук під час відвідин виробництва.