Метою депутата обласної ради Святослава Никоровича та ветеранів полку “Азов”, було припинення діяльності грального закладу, який  знаходився в самому центрі Богородчан, на початку вулиці Олекси Гірника і був замаскований під Лото-ресурс та надання  інтернет-послуг, пишуть Версії.

IMG_6167

Активісти під виглядом звичайних відвідувачів зайшли до закладу й заплатили сто гривень двома 50-ти гривневими купюрами, з яких попередньо була зроблена ксерокопія. Їм включили відповідний сайт.

IMG_6169

Поліція, яка прибула за викликом активістів відверто затягувала час, не проводячи ніяких дій, окрім того, що переписали дані всіх активістів та журналіста “Версій”.

IMG_6171

Натомість, не записали дані дівчини, яка сиділа на касі, та дані двох чоловіків, які під’їхали згодом та виявилися власниками грального закладу.

IMG_6183

Більше того, поліція дозволила їм не лише зайти на місце злочину, а й хазяйнувати там.

IMG_6179

Внаслідок таких дій поліції, зникла каса закладу, разом з тими двома 50-ти гривневими купюрами.

IMG_6172

Тільки особисте розпорядження т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області у МВС України Віктора Шкутова (до якого зателефонував депутат) примусила поліцейських – майора Карабіновича та лейтенанта Домарецького почати конфіскацію системних блоків.

IMG_6174

Згодом на місці події з’явився франківський активіст Михайло Бойчук, більше відомий під прізвиськом Хімік, який заявив, що в цьому закладі все в порядку з документами.