Результат пошуку зображень за запитом "Ігор Роп'яник"

Про це відомий франківець написав у соцмережі Фейсбук.

“Розповім щось про Vodafone Ukraine. Ще навесні, коли поїхав у Лондон, запідозрив, що щось тут не так, коли побачив, як з мого рахунку щезли кошти, які поповнив напередодні.

Тепер же, під час вересневої двотижневої подорожі вирішив бути більш обачним, поклав на рахунок 300 грн. (про всяк випадок, адже за кордоном користуюся інтернетом, лишень коли є доступ до wі-fі).

Отож, лиш тільки я перетнув кордон, відразу ВИМКНУВ СТІЛЬНИКОВІ ДАНІ, аби не відбулося якихось випадкових з’єднань у роумінгу.

І що ви думаєте? З рахунку зникло 320 грн.!
Пішов у водафонівський офіс з’ясовувати. І що я чую?
Оператор мені каже: “Треба було вимкнути стільникові дані”.
Знаю, вимкнув!
“А ще, – провадить вона, – треба було (УВАГА!) перетнувши кордон, перейти з 4G на 3G”.
Уявляєте?!
“Навіщо?” – питаю.
“Ну, я не знаю, це наші технарі в курсі”.

От мені цікаво, чи хтось із користувачів послуг цього мобільного оператора знав про такий фокус – переходити за кордоном назад з 4G на 3G? Де про таке є написано?

Ви, панове з Водафону, за час моєї поїздки надіслали мені 60 СМСок про всіляку, пардон, херню (наприклад, рекламу про фінальний сезон серіалу “Двійка”), а от порадити перейти з 4G на 3G, щоб не користуватися мобільним інтернетом у роумінгу, – букв не вистачило?!
Ще раз повторюю: стільникові дані у мене були вимкнені усі 14 днів, тому мобільного інтернету в роумінгу у мене апріорі не повинно було бути. Отож, ви – банальні аферисти, кишенькові злодії! Повертайте моїх 320 грн., інакше буду регулярно поширювати цей пост! А ще придумаю про вас негарний віршик…”, – бурюється чоловік, пишуть Версії з посиланням на Правда.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!