Нагадаємо, 31 липня близько 13:00 озброєний чоловік випустив шість куль в місцевого підприємця Ігоря Гербіна, який сидів у своєму автомобілі біля міської ратуші. Після цього нападник втік, а згодом, увечері, його затримала поліція, пишуть Версії з посиланням на ГК.

Зухвалим стрільцем виявився Михайло Дерещук, відомий в певних колах як “Дира”. Йому інкримінують ч. 1 ст. 115 («Умисне вбивство») та ч. 1 ст. 263 («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»).

Суддя Зеленко розповіла, що до суду поступили клопотання про повернення обвинувального акту, залучення свідків, проведення судово-медичної експертизи та інших. Також прокурор заявив, що складено обвинувальний акт.

“Відсутні підстави, щоб повернути цей обвинувальний акт та закриття цієї справи. Так, ми просимо ще долучити трьох свідків до справи. Не виключається ризик на поганий вплив на свідків та потерпілих також. Тому я прошу продовжити тримання під вартою на 60 днів”, – сказав прокурор.

Представники Дерещука заявив, що причин для підтримки цього клопотання немає. Суддя Зеленко пояснила, що більшість клопотань, які подала сторона Дерещука не розглядаються власне під час суду.

“Ці клопотання є передчасні. Тому ми вилучаємо їх, але згодом можемо повернутися, якщо рішення щодо повернення обвинувального акту не буде”, – пояснила суддя.

Також вона зачитала клопотання, у якому йдеться про те, що у прокуратуру все-таки варто відправити обвинувальний акт та призначити ще судово-медичну експертизу та судово-психологічну експертизу.

“Я хочу подати клопотання ще одне, щоб мені повернули речі, які вилучили при моєму затриманні. І на якій підставі ви мене утримуєте? Ви мене тримаєте незаконно!”, – сказав Дерещук.

Прокутор зазначив, що клопотання  про повернення обвинувального акту не має підстав для задоволення. Після чого колегія суддів відправились до нарадчої кімнати.