Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Ще раз звертаюся за допомогою. Станція переливання крові просить допомогти в здачі крові. Там забезпечать будь-які заходи щодо запобігання інфекційних захворювань. У них дуже хороших колектив, дуже чисто. Допоможіть! Насправді кров врятує чиєсь життя – це надзвичайно важливо», – відзначив мер.

Також він додав, що 1 квітня вступають в силу нові правила перебування та дозвілля в місті Івано-Франківську, пишуть Версії.

«Ми обмежили і дуже просимо мешканців Івано-Франківська не користуватися дитячими й спортивними майданчиками,. Комунальники будуть їх обгороджувати сигнальною стрічкою, але тут більше сподіваємося на свідомість громадян. Просимо без потреби не використовувати рекреаційні зони. Ми на території Івано-Франківська заборонили розпалювати багаття, розпивати алкогольні, слабоалкогольні напої. З розумінням поставтеся. Тому, що загроза достатньо велика», – пояснив міський голова.

Також завтра на в’їздах до Івано-Франківська запрацюють КПП. Там громадянам мірятимуть температуру. Мер нагадав, що жодних довідок чи пропусків не потрібно.

«Нема пропускної системи. Мова йде про температурний скринінг. Якщо житель Івано-Франківська заїжджає в місто з невисокою температурою, ми рекомендуємо перебувати вдома. Якщо висока температура – медики скеровуватимуть до медичних закладів. Якщо людина з району – разом з правоохоронними органами будуть просити розвертатися і їхати до себе додому і отримувати медичну допомогу. Якогось особливого пропуску не потрібно, але просимо без потреби (на роботу чи щось закупити) не їхати до Івано-Франківська. Ми розуміємо, що ми всі разом вчимося, як жити в умовах коронавірусу. Ми виграли час – це дуже важливо. Ми повинні всі дотримуватися найелементарніших порад, для того, щоб поширення коронавірусу не призвело до великої кількості летальних випадків», – додав мер.

Оперативно про карантин(1.04.2020/9:00)

Опубліковано Русланом Марцінковим Вівторок, 31 березня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!