Практично у кожної людини вдома є кондиціонер. Він рятує від спеки влітку і гріє, якщо холодно, взимку. Крім контролю температури, кондиціонер може вентилювати повітря, зволожувати його, очищати від пилу та інших дрібних частинок.

Фактори вибору кондиціонера

Кондиціонер, як правило, купується на кілька років, а то і більше. Тому дуже важливо підійти до питання вибору з усією серйозністю. При купівлі необхідно враховувати наступні фактори:

  • вартість;
  • енергоефективність;
  • продуктивність.

З впровадженням нових технологій споживачі стали краще усвідомлювати свої потреби. Ось кілька порад, які допоможуть при виборі кліматичної техніки.

  1. Розмір кімнати і потужність кондиціонера повинні відповідати один одному. Виберіть техніку з охолоджувальною здатністю, що відповідає вашому простору. 
  2. Монтаж. Щоб отримати максимальну віддачу від кондиціонера, важливо правильно його встановити. Віконний кондиціонер являє собою компактний блок, призначений для кріплення до вікон, в той час як роздільний кондиціонер має компресорний блок зовні будинку і один внутрішній блок всередині кімнати, спеціально розроблений для кращого потоку повітря. Переконайтеся, що пристрій встановлено досвідченими фахівцями або з авторизованого сервісного центру. 
  3. Контроль шуму є важливим моментом, який слід враховувати при покупці кондиціонера. Чим тихіше він працює, тим комфортніше перебувати поруч з ним. Особливо це актуально для нічного часу доби.
  4. Якість повітря. Завдяки встановленим фільтрам, усуваються неприємні запахи, дим і мікроби. Хороший очищувач не тільки забезпечує чисте повітря, але також підвищує ефективність охолодження.

Крім цих порад, можна ще поцікавитися у продавців-консультантів, які моделі кондиціонерів користуються найбільшим попитом. Таку ж інформацію можна знайти в інтернет-просторі. У соціальних мережах, на звичайних сайтах, користувачі діляться своїми думками і враженнями про різні моделі кондиціонерів. Якраз там можна почитати відгуки про ті моделі, які цікавлять.

На що ще важливо звертати увагу при виборі кондиціонера?

Рекомендується звертати увагу на котушки конденсатора, які використовують для охолодження повітря. Мідні котушки популярні, так як швидше охолоджуються і мають тривалий термін служби. Вони володіють хорошим теплообміном і антикорозійними властивостями в порівнянні з алюмінієвими.

При купівлі кондиціонера зверніть увагу на гарантійний термін. Деякі виробники дають 1 рік, деякі 3 роки та навіть 5 років. Перед купівлею краще цей момент уточнити. Не зайвим буде подивитися відеоогляди вподобаних моделей. На таких роликах детально показують і розповідають про всі особливості та нюанси кліматичної техніки.

Важливим критерієм при виборі є потужність. Саме від неї залежить вся подальша робота охолоджуючої техніки. При розрахунку враховуються такі показники, як кількість побутової техніки в будинку, розташування вікон в приміщенні, скільки людей буде постійно перебувати в зоні дії кондиціонера. Таке завдання краще залишити для фахівця, який зможе зробити правильні розрахунки і визначити потрібну потужність.

Кондиціонер – невід’ємна частина комфортного життя. При його виборі визначіться з бюджетом, дізнайтеся про популярних виробників і проконсультуйтеся з фахівцем. Так ви зможете підібрати хороший кондиціонер для вашого будинку.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!