Розсувні міжкімнатні двері володіють великою кількістю переваг. Важливо розібратися, чим ручка для такого типe дверей відрізняється від звичайних, де купити ручку для розсувний двері, і як її вибрати, якщо вибирати наприклад тут або на іншому сайті.

На що звернути увагу при покупці

Фурнітура для розсувних дверей використовується спеціальна, залежно від типу двері. Найчастіше міжкімнатні двері розсувного типу роблять зі скла. Для них передбачені ручки зі знімною личинкою. Такі деталі кріпляться шляхом просвердлювання скла.

При управлінні блокуванням замка використовують три типи пристосувань:

 • кнопка;
 • додатковий пристрій, що обертається;
 • личинка.

Ручки виготовляються з чотирьох видів матеріалів:

 • Метал (чорний, кольоровий).
 • Скло.
 • Дерево.
 • Пластмаса.

Найкраще купувати металеві врізні ручки. Цей варіант вважається найбільш надійним, міцним. Базові елементи тут: оцинкована, нержавіюча сталь, силумін, бронза.

Силумін вибирати не рекомендується, так як зовнішній красивий вид збережеться ненадовго, а сама якість виробу низька. Найкраще вибирати нержавійку. Колір довільний, в залежності від кольору дверного полотна.

Якщо приміщення оформлене в стилі хай-тех, тоді відмінно підійдуть алюмінієві анодовані ручки. В інших варіантах дизайну слід вибирати такі вироби обережніше. Пластмасові вироби добре поєднуються з дверима-купе з ПВХ. Дерево і скло використовується найчастіше в кімнатах з нестандартним дизайном.

При виборі типу засувки, краще звертати увагу на механічний варіант. Він має високу ступінь зносостійкості і характеризується тривалістю роботи. Замки магнітного типу також вибираються для міжкімнатних дверей.

Електромагнітний вид запору вибирати не слід, так як він дорогий і не працює при відключеному світлі. Його слід використовувати в приміщеннях офісного типу.

Особливості кріплення ручки на розсувні двері

Ручки незалежного повноцінного типу встановлюються всередину дверного полотна, не виходячи за його межі. Це дає можливість легко відкривати двері навіть на невеликих ділянках.

Ручки врізного типу з додатковим механізмом замикання встановлюються на розсувні двостулкові двері. Такий пристрій дозволяє використовувати цей механізм для відкриття отвору, якщо в це виникла необхідність.

Якщо встановлені двері розпашного типу, засувки для них не підходять. Найчастіше щоб вивести з планки, необхідно повертати кнопку круглого типу. У деяких модифікаціях така ручка замінюється пересувається повзунком.

Процедура установки представлена ​​чотирма етапами:

 1. Виконання розмітки – вказівка посадкового місця олівцем.
 2. Вирізання отвору. Часто ручки дверей з’єднуються один з одним стяжками, тому потрібно зробити отвір наскрізного типу в полотні. Це можна зробити електролобзиком або Фрейзером.
 3. Врізання замку. Це здійснюється за допомогою висвердлювання свердлами.
 4. Установка ручки.

Вибрати ручку двері не складно. При виникненні складності можна звернутися за консультацією до співробітника в магазині. Там клієнту підкажуть, до яких дверей яку ручку можна підібрати.