Українці  просять Володимира Зеленського розплющити очі. По прохідному списку партії президента Володимира Зеленського “Слуга народу” на вибори до парламенту йде Маргарита Шол – столична тусовщиця, завсідник салонів краси та спортзалів.

Під номером 107 у списку “Слуги народу” йде така собі Маргарита, про що повідомляє юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Це 107-ий прохідний номер у списку партії “Слуга Народу” Маргарита Шов. Рита колись давно працювала бухгалтером. Ну а зараз весь свій час вона присвячує салонам краси і фітнес клубах. Буквально через місяць, Маргарита стане народним депутатом України. Вона буде приймати закони. Призначати міністрів і затверджувати бюджет. Це і є обов’язки нардепа. Всі основні рішення, необхідні для функціонування нашої держави, приймаються саме під парламентським куполом. А тепер я хочу вам нагадати – депутатський значок – це не модний аксесуар, а колосальна відповідальність. Адже за кожним натисканням кнопки, стоїть майбутнє українського народу… P. S. Як особисто ви вважаєте друзі, чи достойна наша “героїня” депутатського мандату?” – емоційно  написав Шнайдер.

В коментарях вибухнула неабияка дискусія на більше, ніж тисячу відповідей:

Губи.. губи.. бл*ть”, “Знову дебілів понабирають ?! Люди, це не смішно!”, “Ну і мимра”, “Ну губи.. а чим вона гірша за Луценко? чи Геращенко,може не по губах,а по мізках?”, “Боже, спаси і відведи! Ні в якому разі, ніколи!” “Силіконова лялька”