Мешканці Івано-Франківська та його гості можуть якісно попрати та швидко висушити свою білизну, скориставшись послугами у першій такого роду пральні самообслуговування на Прикарпатті. У центральній частині міста по вулиці Короля Данила 1 відчинила свої двері пральня «Франя».

Як розповідає директор пральні Дмитро Бєляєв, «Франя» – це скорочене жіноче ім’я від повного польського імені «Франтішка».

Франя – це символ ще станіславівської господині-чистьохи, дещо старосвітської, дуже ретельної, працьовитої, в якої все в домі блищить чистотою і свіжістю. Вона завжди в роботі: пере, прасує, прибирає, чистить килими і ніколи не сидить, склавши руки. Крім цього, ця назва дещо нагадує нам і про наше місто – Франківськ.

До послуг відвідувачів 4 пральні та 3 сушильні машини, прасувальний каток, столи для сортування та прасування. Зона очікування обладнана диваном зі стільцями, телевізором та безкоштовним Wi-Fi. Тут навіть чай та каву відвідувачі готують власноруч – самообслуговування у всьому. Проте за бажанням клієнт може залучити до процесу жінку-адміністратора й та допоможе не тільки попрати й висушити, а і випрасувати всю білизну.

Клієнт в цей час може відлучитись у своїх справах.

З власного спостереження можемо відзначити, що всі ці машини значно полегшують працю та економлять час, який витрачають господині на прання – скориставшись ними можна вже не сушити білизну тижнями на балконі й у кімнатах, не тягати праску по величезним підковдрам та простирадлам.

Цінова політика, як стверджує адміністратор пані Софія, дуже гнучка й має ряд знижок. Зауважимо лише що завантаження однієї пральної машини до 6 кг. включно з професійним порошком коштує 15 гривень, сушильної – 10. А знижки – до 20 %. Окрім того, в планах проведення ряду цікавих акцій, зокрема до 8 березня та Великодніх свят.

Пральня Івано-Франківськ OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Директор закладу обіцяє не зупинятись на одній пральні, а для зручності всіх мешканців відкрити ще кілька подібних закладів у інших мікрорайонах міста.