Результат пошуку зображень за запитом "Дороги ями"

фото ілюстративне

У села не їдуть автобуси, люди відрізані від світу і роками чекають бодай на якийсь ремонт. А поки старе полотно кришиться на очах. Люди чи не щодня вимушені перекривати дороги, бо просто не мають іншого виходу, – пишуть Версії з посиланням на  Факти ICTV.

Глибокі ями та місцями ще радянський асфальт. Такою є дорога, яка сполучає кілька навколишніх сіл в Богородчанському районі. Колись довколишніми селами автобуси курсували щопівгодини, тепер – на дорогах порожньо. Аби потрапити на роботу чи навчання люди йдуть пішки або викликають таксі. Ті вимагають неймовірну плату. Селяни вже готові самотужки ремонтувати дороги, щоб відновити рух автобусів. 10 років люди зверталися у всі інстанції – просять грошей на ремонт дороги. Вирішили діяти радикальніше – у селищі Солотвин її перекрили.

“2017 року нам почали ремонтувати в листопаді місяці дорогу, зробили це за дві ночі, але гроші щезли. Ми не знаємо, де вони ділися і ремонт дороги ніхто далі не проводить”, – розповіла Галина Шимон, жителька Солотвино.

з 1 січня понад 3 тисячі районних та комунальних доріг САД передала в підпорядкування області. Кошти на ремонт з’явилися в липні, але з 270 мільйонів гривень нині залишилося 50 та ця сума піде не на ремонти.

“На сьогоднішній день стоїть питання забезпечити безпеку транспорту та пішоходів взимку”, – повідомив Володимир Радкевич, директор департаменту будівництва ЖКГ та містобудування Івано-Франківської ОДА.

На наступний рік на ремонти місцевих доріг повинні виділити з Державного дорожнього фонду понад 480 мільйонів гривень.