У “Діпромісто” Фіртці повідомили, чоловікові було 60 років. Повідомляють, що два тижні він лікувався у лікарні з пневмонією. Був підключений до апарату ШВЛ.

“Колектив ДП «ДІПРОМІСТО» з глибоким сумом сприйняв звістку про те, що передчасно відійшов у вічність Роман Йосипович Глушкевич. Обірвалося життя професіонала, шанованого колеги і просто хорошої, чуйної людини. Його професійний шлях – це приклад відданості та гідності, любові до професії та рідної землі. За час роботи в Івано-Франківській філії ДП «ДІПРОМІСТО» заступником директора-головним архітектором зарекомендував себе наполегливим, ініціативним, відповідальним, компетентним спеціалістом. На високому рівні володів професійними знаннями, мав необхідний досвід роботи у галузі житлово-цивільного будівництва, вміло використовував його на практиці, був головним архітектором об’ємного проектування. Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині, близьким та колегам з приводу тяжкої втрати – смерті Романа Йосиповича. Світла пам’ять про фахівця своєї справи, доброго колеги і друга назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять…», – зазначають у “Діпромісто”.

За життя Роман Глушкевич працював старшим інженером Богородчанської районної архітектури, з 1992-1996 роки був головним архітектором Богородчанського району, з 1996 по 2006 працював начальником відділу містобудування та архітектури.

З 2006 по 2008 – Заступник начальника управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.

З 2008 до 2013 – Начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор Богородчанського району.

З 2013 по 2015 – Головний архітектор-заступник директора Івано-Франківської філії Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя.

З 2015 по теперішній час був заступником директора-головним архітектором Івано-Франківської філії Державне підприємство Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя.

У мережі знайомі родини також висловлюють співчуття з приводу смерті Романа Глушкевича.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!