Ганна Крисюк: Скоро, напевно, президентом України буде іноземець

«Останнім часом Україна перенесла багато катаклізмів – падіння гривні, закриття більш ніж 50 банків, масове банкрутство бізнесу. Купити долари в банках неможливо. У такій ситуації весь бізнес намагається піти з країни за кордон, особливо в Європу, або наприклад Канаду. Єдине, на чому сьогодні тримається бізнес в Україні – це патріотизм. Українці не купують російський товар, і намагаються купувати все місцеве »- говорить засновник журналу “БізнесWoman” і піар-агенції “PR-Energy” Ганна Крисюк.
За її словами, особливо великим шоком для країни стане очікуване зростання тарифів на газ.
«Усі бояться, що ситуація стане ще гірше. Можна очікувати закриття стратегічних підприємств, якщо держава не розробить механізм їх порятунку. Хоча звичайно, подорожчання газу було очікувано, а от зростання тарифів на електроенергію для багатьох незрозуміло», – заявляє Ганна Крисюк.
За її словами, населення незадоволене тим, що політики в Україні не можуть поділити між собою владу.
«Минув уже рік, але багато з тих, хто рік тому стояв на Майдані не бачать жодних поліпшень, і їм незрозуміло, заради чого вони там були. Ніхто не хоче цього терпіти, і в підсумку може відбутися третя революція »- заявляє Ганна Крисюк.
Що стосується призначення громадян Грузії на високі пости в Україні, за її словами, багатьом в країні незрозуміло, чому іноземці повинні вести переговори про надання Україні зброї, і взагалі чому вони повинні призначатися на високі пости.
«Грузія звичайно, дуже далеко пішла в реформах, і дай Бог, щоб грузинські реформи були адаптовані до України. Але для більшості населення це незрозуміло – чому іноземці повинні вести переговори про надання Україні зброї, і взагалі чому вони повинні призначатися на високі пости, навіть якщо вони щиро хочуть допомогти. Мало кому це рішення сподобалося. Приміром, у нас багато кваліфікованих лікарів, які за минулі роки виїхали за кордон, але міністром охорони здоров’я України призначають екс-міністра охорони здоров’я Грузії. Напевно, дуже скоро і президентом стане іноземець. Крім того, на пости призначаються люди, що знаходяться в міжнародному розшуку. Мало які країни могли б зважитися на подібні крок »- заявила вона.