Результат пошуку зображень за запитом "ірма вітовська"

Актриса розповіла, як їй одного разу довелось врятувати ведмедицю на ім’я Христина. З твариною Ірма зустрілася на знімальному майданчику під час зйомок одного з фільмів.

Ірма Вітовська

“На початку картини була сцена, де з’явилася ведмедиця. Потім я виставила фото з нею на Facebook. Христину впізнали захисники тварин, які протягом довгого часу не могли витягнути її з жахливих умов. Вони звернулися до мене і запитали, чи можу я допомогти, – пояснила Вітовська.”

Пізніше Вітовська написала офіційного листа міністру екології та природних ресурсів, і через короткий час ведмедиця була перевезена в хороші умови у заповіднику.

“Я збираюся провідати Христину, і щаслива, що вона живе. Бачила її фото. Зовсім інша тварина, ніж та, що була на зйомках”, – зізналася Вітовська.

Участь у шоу Нового каналу Ірма брала разом зі Світланою Тарабаровою, Олександрою Машлятіною та капітаном Лесею Нікітюк. Проти дівчат виступили Сергій Притула, Роман Міщеряков, Олексій Тритенко та Іван Люленов, пишуть Версії з посиланням на znaj.ua.