Результат пошуку зображень за запитом "Тіна Кароль"

Співачка Тіна Кароль розповіла про виховання свого сина Веніаміна.

Тіна бачить у ньому справжнього чоловіка, тож ростить хлопчика самостійним, вчить його брати на себе відповідальність. А Вєня й сам розуміє, що він – найголовніша опора для мами, йдеться у програмі “Життя відомих людей”, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

“В нього є хист і потенціал стати дорослішим раніше, і це не погано. Мені потрібна опора, він знає це. Я мушу його виховувати самостійним, загартовувати до життя раніше, ніж дітки загартовуються в Україні до життя. І я знаю, що це він на себе нормально візьме цю відповідальність, бо в нього батько був такий”, – сказала Тіна.

Кароль для сина й сувора й любляча мама водночас, вона чітко знає, чого ніколи не допустить у вихованні сина.

“Я його, ну по-перше, ніколи не била, ну це по дупі навіть, чи якось, не дай боже, ременем”, – наголосила артистка.

У жодному разі не підіймати руку на сина – головне правило співачки, адже вона досі не може забути, як її саму били у дитинстві.

“Я отримувала нормально, вважаю це не правильним, це якась слабкість інтелекту. Коли ви б’єте свою дитину ременем – це слабкість вашого інтелекту. Ви мусите пояснити різницю між тим чи іншим”, – пояснила свою позицію Кароль.

Тіна переконана, теперішнє покоління дітей – інше, рукоприкладство вони не пробачать, батьки мусять навчитися знаходити словесний підхід, якою б нервовою не була ситуація.

“Просто якесь правильне порівняння треба знайти. Звісно в нас є якісь такі сутички, а-ля це можна, це не можна, чого це не можна, якщо це я хочу. Або якісь просто нюанси побутові, але це все можна вирішити. Головне, щоб діти не відчували, що ви на них тиснете. Вони мусять знати, що вони особистості. І прийшли в цей світ, щоб відкрити цю свою особистість”, – сказала Тіна.

Тіна Кароль з сином

Своїм найголовнішим завданням як мами співачка вважає виховати в синові особистість, щоб він бачив цей світ без внутрішніх обмежень, як, наприклад, її покоління.

“В нас виховували відчуття провини. Виховували: “От це ти винен, ти повинен”. Коротше – відчуття провини. Це є те, що може приборкати багатьох людей в одну колону. Я його вчу без цього штампу, він в мене особистість і може себе проявити по-різному. Хоче, сів на підлогу, сидить. Не хоче, не сидить, хоче так – буде так, можна по різному правильно”, – сказала виконавиця.

А якщо все ж таки втихомирити сина не вдається розмовами, то в Тіни є свій спосіб, яким вона ділиться із глядачами. Важливо, каже співачка, виховати в дитині почуття поваги до батьків, тоді будь-яка суперечка матиме гарний фінал.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!