"Спепляючий погляд": Тіна Кароль вбила наповал лаконічною естетикою

Українська поп-діва Тіна Кароль легко і невимушено експериментує зі стилем та іміджем. То постане перед шанувальниками на кокетливому фото в одній білизні, то зачарує елегантністю в лаконічному вбранні, то полонить луком у вишуканому костюмі або хуліганських образом в біло-рожевій перуці і срібних ботфортах. На свіжому знімку в Instagram співачка вирішила показати просту розкіш чітких ліній в галантному чорному вбранні, доповнивши його шовковою хусткою.

Тіна віддала перевагу суворому піджака: чіткий крій прямих ліній, дві кишені з боків і класичні лацкани. В руці вона тримає рожеву квітка. В макіяжі традиційно акцент зміщений на червоні губи – своєрідну візитну картку зірки. Проникливий погляд спрямований прямо в камеру.

Хоч підпис до світлини Тіна не залишила, зате її шанувальники завалили свою улюбленицю масою витончених компліментів, пишуть Версії з посиланням на РБК-Україна.

В коментарях фани артистки захопилися її багатогранністю і умінням завжди і у всьому виглядати бездоганно!

“Ви така красива і дуже чарівна!”, “Справжня леді”, “Погляд заворожує”, “Обпалюючий душу погляд”, “Королева!”, “Чудово!”, “Незвичайний, романтичний образ, вона все – таки НЕПЕРЕВЕРШЕНА!”, “Багатогранна, як завжди – вчора сексі в білизна, сьогодні сама цнотливість. Вчора з чортиками в очах, сьогодні – поволока печалі”, – писали фоловери.