Тіна Кароль

Однак у гардеробі артистки є чимало звабливих суконь, що підкреслюють стрункі форми зірки. Тіна Кароль вирішила додати перчинки до свого блогу, опублікувавши досить пікантне фото. Перед камерою зірка позувала у літній приталеній сукні з квітковим принтом, яку вона спустила до талії. На знімку виднілися стрункі ноги Тіни Кароль в червоних босоніжках, оголений живіт та клаптик спідньої білизни, пишуть Версії з посиланням на 24 канал.

Артистка не показала свої груди, однак все ж розбурхала мережу досить пікантним образом та не менш спекотним коментарем до фото.

Є кілька причин, щоб з тобою залишитися. Від бездушних слів варто утриматися, – грайливо процитувала свою пісню Тіна Кароль.

Прихильники артистки одразу ж засипали її компліментами. “Як і ніжки”, “Обожнюю вас”, “Не можна бути такою гарною”, “Як завжди розкішна”, – написали користувачі мережі. Багато людей продовжили слова пісні, пояснивши, чому Тіна Кароль оголилась на фото. “Пробач мені всі мої вірші і стихійні обійми. За те, що я йду до тебе, знімаючи це плаття”, – написали прихильники.

Слухайте пісню Тіни Кароль “Несколько причин” (аудіо):