Спеціально для цієї сцени побудували стилізований під XVII сторіччя вітрильник на полозах– буєр заввишки у 10 метрів, як на картинах художників Аверкампа та Брегеля. Епізод стане одним із ключових у картині – головний герой Северин разом із собакою Сніжкою вирушать до лікаря Туксена. Долаючи крижану пустелю дорогою стається підльодний шторм і корабельна аварія, потому герої потраплять у вир пригод.

Сцена примітна і великою кількістю трюків та спецефектів, над якими працює українсько-американська компанія GloriaFX.

Стрічка «Тільки Диво» – переможець Х пітчингу Держкіно і має один із рекордних для України бюджетів – майже 62 мільйони гривень, 44 мільйони на створення фільму виділяє держава. Знімається стрічка на замовлення Міністерства культури України. Глядачі дізнаються історію юнака Северина та його сестри Аніки, які, задля порятунку хворого батька, долають низку випробувань та потрапляють у вир пригод. Події фільму розгортаються в переддень свята Миколая. Головні герої не лише долатимуть труднощі, а й знаходитимуть справжнє кохання та будуватимуть міцну дружбу.

«Тільки Диво» вже стало одним із найочікуваніших фільмів вітчизняного кінематографу, його прем’єра запланована цієї зими. Зйомки розпочалися у грудні 2017 року. Вже відзнято 85% фільму, левову долю зафільмували у Буковелі, там звели величезну декорацію – казкове містечко «Ніколас Сіті». Півтисячі казкових костюмів, із них – 300 ручної роботи, спеціально для героїв та героїнь фільму створила українська дизайнерка Айна Гассе.

Музику до фільму написав український композитор Дмитро Коновалов. Деякі композиції оркестр під керівництвом Миколи Лисенка виконав новорічної ночі на Софійській площі Києва. Долучилася до проекту співачки Ілларіяу ролі Феї Снів та Lama у ролі Феї Льоду.

Над стрічкою працюють понад шість сотень фахівців, серед них — більш як 200 акторів та професійні фігуристи.

Штучна ковзанка у фільмі є безпрецедентною роботою. Її створювали художники-постановники фільму не у природній водоймі, а на грунті. Для цього вони пошарово заливали ковзанку упродовж 5 днів і ночей

Прокат фільму «Тільки диво» заплановано в Україні, США, Канаді та європейських країнах.

Олена Каретник – режисер-постановник фільму «Тільки диво»

Дмитро Санін – оператор-постановник фільму «Тільки Диво»

Lama – співачка, виконавиця ролі Феї Льоду

Євген Кошин – другий режисер фільму «Тільки диво»

Георгій Ярмоленко – актор

Марія Герасименко – акторка, виконавиця ролі Софії

Марія Тараненко – акторка, виконавиця ролі Аніки

Петро Миронов – актор, власник собаки-актора Шаха

Влад Озеров – фахівець із спец ефектів GloriaFX

Максим Бутенко – керівник арт-департаменту

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Маловідома російська артистка погрожує популярній франківській співачці Ламі

Відома франківська співачка Лама показала нового бойфренда (фото)

Секс – тільки з коханою людиною, – зіркова франківчанка Лама розповіла німецьким журналістам секрети своєї молодості