Результат пошуку зображень за запитом "Аня Седокова"

Про це 36-річна зірка написала у своєму Instagram.

“Відверті фотографії завжди викликають двояку думку, одні кричать про цнотливість і дістають хрест і часник, щоб захистити стрічки своїх чоловіків, інші бачать красу і естетику. Адже це дійсно так”, – заявила Седокова.

 
Седокова прикрасила осінній номер російського Playboy

“Принаймні, для мене це більше, ніж просто красиві фотографії. Це впевненість в собі, як в жінці, це наша енергія, сексуальність. Ти не можеш бути задоволеною собою, якщо судиш прояв сексуальності у себе та інших. Це природно, і в цьому наша сила, в жіночності”, – упевнена Аня.

“За 13 років це вже третя моя обкладинка, і мені здається, що вона вийшла найкращою. Минуло 13 років, а такою гарною я себе ніколи не відчувала. Це говорить про те, що ми не повинні концентруватися на нашому віці. І я прошу всіх дівчаток не думати про нього. Жіночність, як досвід, розкривається і наростає з кожним роком. Як смак у хорошого дорогого вина”, – написала співачка.

 

“Моє улюблене фото. Твої улюблене фото”, – як завжди, загадково написала Аня

“І я закликаю всіх дівчат влаштовувати такі фотосесії. Навіть просто для себе. Нехай ці знімки будуть заховані глибоко в шафі, і коли ти відчуєш себе некрасивою, нежіночною – ти дістанеш їх і побачиш, як ти прекрасна і якою ти можеш бути. Я можу бути такою”, – закликала Седокова.