Хто в яку ОТГ: депутати внесли зміни до перспективного плану громад Івано- Франківської області. ПЕРЕЛІК - Місто

За нього проголосували 83 депутати. Один депутат на засіданні відсутній. Це Олександр Шевченко.

Олександр Сич запропонував на посаду першого заступника голови Івано-Франківської Василя Гладія представника ВО “Батьківщина”.

На посаду заступника голови Івано-Франківської облради Олександр Сич запропонував кандидатуру Миколи Палійчука представника партії “За майбутнє”.

Заступників обирали шляхом таємного голосування. Взяли участь в голосуванні 66 депутатів. Кількість присутніх депутатів – 83 із 84 загалом. Не брали участі в голосуванні депутати фракції “Європейська солідарність” у повному складі. Перед процедурою обрання заступників “ЄС” у повному складі покинули зал.

У підсумку, за призначення Василя Гладія першим заступником голови Івано-Франківської обласної ради проголосувало 64 депутати.

За призначення Миколи Палійчука заступником голови Івано-Франківської обласної ради проголосувало також 64 депутати.

Василь Гладій вже був на посаді першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради з 2010 по 2012 роки. В 2012 році він був обраний депутатом Верховної Ради України до 2014 року. У 2015 році Василь Гладій знову був обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради та займав посаду першого заступника голова облради з 2015 по 2020 роки.

Микола Палійчук у попередньому скликанні був головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, пишуть Версії.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!