Приїхали – тисячі людей зі всієї України. Розпочався фест на площі Привокзальній п’ятим етапом чемпіонату України з автослалому. Після організовували показові та ознайомчі польоти на літаках, чемпіонати з ралі-кросу, дрег-рейсінгу. Цікаво, що сьогодні відбудеться нове для фестивалю автодійство – бої машин, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Цього року з’явилося більше атракціонів, локацій, більше учасників – зі всієї України. Фестиваль росте, і реально ми бачимо, що цього року він ще більше виріс. Деколи складається таке враження, що він нас у певній мірі переростає, і ми маємо його доганяти”, – каже співорганізатор фестивалю Мар’ян Гринишин.

Ввечері гостей події розважали Krichus, Брати Станіслава, італійці Le Basour, які роздали браслети, що світяться, під час їхнього виступу люди підкидували великі гумові м’ячі, а після хлопці спустилися вниз і роздавали диски, автографи, охоче фотографувалися. Також виступили Scarleth, Медовий Полин, О.Torvald, а хедлайнером став ТНМК. Ведучим свята програми був Роман Кутя – Дикий Гуцул. Оскільки концертна програма розпочалася з запізненням, виступи закінчилися після другої години ночі.

 

“Ми кидали оголошення, робили голосування. Ми просто відштовхувалися від думки людей, – розповідає щодо вибору гуртів  Гринишин.

Паралельно на меншій сцені працювали діджеї, які розважали любителів “клубної музики” до ранку.

 

“Взагалі, щодо фестивалю, кожна група людей є своєрідною: хтось приїжджає, щоб подивитися концерт, хтось приїжджає, бо любить автоспорт, хтось – мотоспорт”, – каже співорганізатор.

До слова, цьогорічний бюджет фестивалю перевищив мільйон гривень. Очікують близько 10 тисяч людей.

Не забувайте, що сьогодні – другий день фестивалю.