Результат пошуку зображень за запитом "роман луцький"

Українку за походженням, служницю Стефанію, від чийого імені ведеться розоповідь, зіграє польська актриса Маріанна Янушевич ( “Місто 44”), пишуть Версії з посиланням на  Multikino.

Роль панночки Аделі Ангер – наполовину польки, наполовину німкені, втілить на широкому екрані випускниця акторського курсу першої української кіношколи, актриса Олеся Романова ( “Школа”).

Головну чоловічу роль – скульптора Петра Сколіка, чоловіки Аделі – виконає Роман Луцький ( “Сторожова Застава”).

Згідно синопсиса, історія починається в Станіславі в 1868 році. Доктор Ангер втрачає в пожежі дружину, але йому вдається врятувати двох дівчаток – рідну дочку Адель і дочка домашніх працівників – Стефанію. У момент відчаю доктор вирішує виховувати їх разом. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Адель тепер заміжня. Стефа ж господарює, тамуючи свою пристрасть до кулінарії. Однак вони ще не розуміють, ким є один одному: сестрами і подругами, або служницею і господинею. У калейдоскопі любові і ревнощів, подвійних смислів і таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Зйомки “Відданої” почнуться в квітні цього року. Вихід фільм в прокат очікується в 2020 році.