«Коли я вчився у Британії, то  хотів якнайшвидше повернутися в Україну, щоби ці знання застосовувати на практиці. Бажання залишитися за кордоном у мене не було. Зате постійно зростає бажання навчитися чогось нового і втілювати це в Україні», – розповідає лікар-отоларинголог, засновник центру слуху ІФНМУ, один з кращих  випускників університету та учасник багатьох міжнародних стажувань і програм  Роман Фіщук.

Насправді люди не задоволені системою охорони здоров’я в усьому світі, – каже Роман. – Скаржаться не лише в нас. Наприклад, британців не влаштовують довгі черги, тоді як у нас на разі дуже просто можна подзвонити й домовитися про візит до лікаря…»

Про українську систему охорони здоров’я, що таке конкурентоздатність, чи можна зупинити процес трудової міграції і хто допомагає вітчизняним медикам працевлаштуватися за кордоном, – дізнавайтеся в ефірі ТРК «Карпати».

Також серед коментаторів та гостей студії – студент ІФНМУ Іван Кавінський і молодий педіатр, який уже три роки поспіль  працює  в Чехії, теж випускник Івано-Франківського національного медичного університет Василь Ходан.

Фахівці акцентують на тому,  що  для того аби бути  фаховим медиком,  вчитися треба постійно. Крім  того, слід знати іноземні мови й вчитися  кращих практик за кордоном…