Ролик він розмістив на YouTube-каналі.

“Це мені нагадує спроби кинути палити. Може нам не різко кидати? А сьогодні курити 20 сигарет, завтра – 19, післязавтра – 18. Друзі, нічого не змінюється для вас. Ви вийдете на 6 годин чи на 8. Всі головні фактори ризику нікуди не діваються. І ваша поїздка на роботу, контакт з іншими людьми, і офіс з купою співробітників… Все це не змінюється. Тому, якщо відкриваєте офіс, то відкривайте на повний день і працюйте нормально”, – зазначив Комаровський, пишуть Версії з посиланням на газета по-українськи.

За його словами, карантинні заходи вбивають не меншу кількість людей, ніж коронавірус.

“Це факт. Вже весь світ про це говорить. Нарешті зрозуміли і ми. Нам треба навчитися жити з коронавірусом, берегти тих, для кого він представляє особливу загрозу, а іншим – жити звичайним життям”, – прокоментував лікар.

Якщо є симптоми важкої форми захворювання, то треба негайно звернутися за медичною допомогою. Людям, у яких є помірно виражені симптоми і немає інших захворювань, рекомендують симптоматичне лікування у домашніх умовах. У середньому між моментом інфікування і появою симптомів проходить 5-6 днів, однак у деяких випадках цей період може тривати до 14 днів.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!