Як стало відомо КУРСу, вже сьогодні Віктор Вінтоняк подає документи в ЦВК для реєстрації кандидатом в народні депутати України по 83-му виборчому округу, пишуть Версії.

Віктор Вінтоняк очолює Агенцію регіонального розвитку з листопада 2017 року. Також працює директором ТОВ «Фінансова компанія «ДЕКРА» з часу створення компанії в 1997 році.

Віктор Вінтоняк

В Американській торговій палаті в Україні. Фото зі сторінки Віктора Вінтоняка у facebook

Вінтоняк – позапартійний, не працював на посадах у владі й не обирався депутатом. У 2014-му році балотувався до ВРУ в 83-му окрузі, але не пройшов.

У Франківську Вінтоняк відомий передовсім гуманітарними проєктами й громадськими ініціативами.

З 2002-го року до сьогодні Віктор Вінтоняк є співорганізатором Міжнародного фестивалю «Свято ковалів». З 2009-го року і досі – організатор Фестивалю української фантастики «Карпатська Мантикора», який проходить в Івано-Франківську. Підтримує як меценат два видавничі проєкти – «Вавилонську бібліотеку» і «Мантикору».

Вінтоняк – президент Івано-Франківської обласної Федерації веслування і віцепрезидент Федерації каное України. Впродовж багатьох років підтримує міський веслувальний клуб «Альбатрос», вихованці якого тренуються на міському озері.

У Вінтоняка три вищих освіти: інженер з автоматизації (Івано-Франківський інститут нафти і газу), фінансовий менеджер (Київський інститут інвестиційного менеджменту), юрист (Львівський національний університет імені Івана Франка).