В Луганську розгорівся скандал навколо еротичної фотосесії , яку організував всеукраїнський глянцевий журнал COCKTAIL .

d2
На знімках та відео , що з’явилися на хостингу YouTube , молоді напівголі дівчата з яскравим макіяжем позують на тлі шкільної дошки, на спортмайданчику , у дворі навчального закладу. Зазначалося , що зйомки проходили 1 вересня в одній зі шкіл Луганська.

” Поліз подивитися , що ж там за школярки , а то днем ​​замотався у справах і не встиг т.с. оцінити всю красу . А там вже стільки коментів ))) І бац – відео видалено! Ну що ж це за луганські причини? ! пичалька . Добре , що досвід 20 років в інтернеті не пропити . Я ще тоді встиг качнути відео хе -хе ахаха . Насолоджуємось луганськими школярками від журналу Коктейль ))) )) ) “- написав у своєму блозі користувач під ніком Proctolog .

За словами директора журналу COCKTAIL Олега Колосова , метою пікантній фотосесії було написання іронічної статті про сучасних старшокласниць .

d4
” Ми ж усі бачимо, які школярки приходять на останній дзвоник , як вони себе ведуть. Ось у статті ми і хотіли розповісти про те, які бувають сучасні учениці. Не тільки ботани ” , – розповів він в інтерв’ю виданню ” 0642 ” .

Колосов зазначив , що зйомки проводилися не в школі , а в спеціальній студії , і моделями виступили 25- 30-річні дівчата .

Директор журналу також приніс вибачення всім , чиї моральні принципи були ображені цією фотосесією , і додав , що COCKTAIL видалив це відео з усіх соціальних мереж.