Проект переміг у Конкурсі ініціатив карпатських громад, організованому Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” (м.Львів) та профінансованому за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.
13 грудня 2018 року відбулась презентація проекту у м.Вижниці Чернівецької області, а 22 грудня 2018 року такий захід пройде у м.Косові на базі Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини (філії Національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Й.Кобринського) https://www.facebook.com/kosivmuseum/ .
Під час презентації напрацювань спільного Проекту відбудеться дефіле сучасного одягу в стилі етно (авторська колекція тканого одягу Ганни Крижанівської та Зоряни Господарюк https://www.facebook.com/profile.php?id=100007103610031 ) та допрем’єрний показ промоційного фільму “Одяг і час”.
Також в Музеї відкриється інноваційна виставка. Зусиллями партнерів проекту вперше в Україні буде представлено унікальну виставку, присвячену історію моди передмістя Косова середини ХХ століття. Експонуватимуться музейні та колекційні зразки народного вбрання сіл Вербовець, Старий Косів, Смодна та Черганівка. Експонати доповнять світлини з родинних альбомів місцевих мешканців. Виставка стала підсумком музейного наукового дослідження та матиме новітні компоненти: часткову адаптацію для осіб з тяжкими порушеннями зору; зразки, яких можна торкатися -реконструйовані копії фрагментів вбрання та аксесуарів; сучасні реконструкції весільних костюмів села Старий Косів середини ХХ століття.
Копії – реконструкції старовинного вбрання та фрагментів одягу виготовили викладачі та студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Шкрібляка http://www.vkpm.org.ua/ та Косівського інституту прикладного і декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв http://kipdm.com/