Троє хлопців викрали з будинку чернівчанина 3 ноутбуки та гроші

Йдеться про те, що днями в Коломиї Івано-Франківської області поліція затримала групу із семи осіб, які викрали 14-річного школяра, і вивезли його в багажнику в лісопосадку.

Прозора Коломия повідомляє, що до жахливого злочину причетні посадовці міської ради.

“…серед них є посадові особи керівної ланки Коломийської міської ради. Також ж інформація що іх звільнили заднім числом.” – пишуть Версії з посиланням на сторінку Прозора Коломия.

Наразі видання перевіряє інформацію.

Нагадаємо, за офіційною інформацією ГУ НП Івано-Франківської області одного підлітка, який перебував у квартирі з викраденим, зловмисники побили.

«Невідомі особи зайшли до приміщення і зв’язавши одного вивезли у лісосмугу біля с.Пядики, іншого – побили у квартирі. Зараз ми уже встановили усіх причетних осіб до вказаних злочинів. Ними є жителі Коломиї та району, дехто з них неодноразово притягався як до кримінальної так і адміністративної відповідальності, але є й такі котрі вперше порушили закон»,- сказав Остап Білейчук.

Поліцейські розповіли, що за містом викрадачі знущалися над своєю жертвою, після чого роздягнули і відпустили.

«Про те, що сталося потерпілий розповів матері, а вона звернулася за допомогою в поліцію. За вказаними фактами ведеться слідство», – розповіли правоохоронці.

У той же час причини, які спонукали зловмисників до злочину, не вказуються.

Поліцейські розповіли, що дехто із затриманих неодноразово притягувався як до адміністративної та кримінальної відповідальності.

За цим фактом працівники поліції розпочали кримінальне провадження передбачене ч.2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.