На сьогоднішній відео-конференції з міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом ведучі підняли питання хабарництва, зокрема факт отримання хабаря колишнього керівника Департаменту франківської архітектури Олегом Гаркотом та можливої участі у схемі хабарництва голову фракції ВО «Свобода» Романа Онуфріїва.

1

Нагадаємо, спецоперація по затриманню відбулась 9 жовтня 2012 року на одній з центральних вулиць міста – Січових Стрільців. В затриманому автомобілі також перебував голова фракції ВО «Свобода» у міськраді, голова бюджетної комісії Роман Онуфріїв, а за кермом автомобіля – депутат міськради Володимир Балагура.

Тоді Роман Онуфріїв неодноразово називав затримання провокацією з боку влади та правоохоронних органів. І пояснив, що вони просто їхали пити чай. Відтоді, словосполучення «пити чай» серед іванофранківців стало двозначним.

«Я з Олегом Гаркотом чай ніколи не пив», – відповів на запитання журналіста під час відео-конференції міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. Він розповів, що має з ким пити чай – це його родина.

«Я міський голова, а не представник правоохоронних органів, я не суд. Суд дасть оцінку. Наскільки мені відомо, Гаркот визнав свою вину», – говорить Анушкевичус.

Також за словами Анушкевичуса, немає значення ставлеником якої політичної сили був Гаркот, адже ситуація з хабарем плямує репутацію цілого міста. Щодо ролі Онуфріїва, Анушкевичус коментувати відмовився і порадив дочекатися остаточного рішення суду.

«Спитайтеся у людей. Місто в нас маленьке, всі все знають. За сім років я жодного разу такий чай не пив», – підсумував міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.