Віктор Павлик з Катериною Реп’яховою і Лариса Созаєва

Віктор Павлик з Катериною Реп’яховою і Лариса Созаєва

Так, жінка заявила, що завжди знала, що у чоловіка були коханки і навіть хотіла з ним розлучитися. Про це вона написала в дописі, який розмістила на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши до нього оголені знімки Павлика, зроблені його коханкою (фото дивіться нижче).

“Фото Віктор надіслав мені в серпні 2016-го. Воно було зроблене коханкою. Він не міг не похвалитися, який він мачо! Другий знімок вислав знайомому, похвалитися, яке у нього веселе життя! Підозрювала я щось? Звичайно! Але я так втомилася від його пригод  до цього п’ять років у коханках ходила Тетяна, теж концертна адміністраторка. Ще раніше — 18-річна стюардеса… Я подавала на розлучення вже тоді, але документи повернулися через аліменти, які треба було оформити. Він переконував мене, що зміниться, що більше не буде!” — поділилася Лариса.

Віктор Павлик

Віктор Павлик та Катерина Реп’яхова

Віктор Павлик та Катерина Реп’яхова

Також ексдружина Павлика додала, що він завжди витрачав гроші на молоду коханку, а сім’ї говорив, що їх немає. Жінка вважає, що саме поліпшення фінансового становища зацікавило 25-річну дівчину.

“Він водив коханку на концерти і в ресторани. Вона перестала пересуватися Києвом на метро і маршрутках, і їздила винятково на таксі! (А я на метро). Ходила тільки в найдорожчий салон фарбувати волосся і нігті (чого я собі ніколи не дозволяла, адже у нас не було грошей, виявляється, вони були, але не для всіх). Їла вона лише в ресторанах. Віктор купив їй норкову шубу. Винайняв квартиру. Увага, питання! То це кохання? Чи любов до грошей? Що думаєте?” — підсумувала Созаєва.