virastyuk

Про це богатир розповів в програмі “Страсті за ревізором” на Новому каналі,  пишуть Версії з посиланням на  WestNews.

Нагадаємо, у липні найсильніша людина планети Василь Вірастюк приїздив до Чернівців, щоб визначити найсильніших богатирів-аматорів на тутешніх змаганнях. Але перед ними багатиря поселили у готель, де є іменний номер Іво Бобула. Там титулований стронгмен «не стримався» і зняв відео, яке оприлюднив у Фейсбуці.

Користувачі соцмережі почали активно його поширювати, але самому народному артистові кадри не сподобалися. Він написав гнівний пост у себе на сторінці, використовуючи доволі цікаві речення на кшталт «Вася, ти зайшов не в ті двері».

“Якби це був номер Джексона чи Мадонни, він би у..,,,,, від щастя! А коли це іменний номер народного артиста України – можна знущатися”, – обурився народний артист.

“Ніхто не має права знущатися над моїми здобутками. Цей номер, в якому ви мали за честь, бути, був створений Чернівецькою громадою, які люблять і поважають мою творчість! Вася, ти зайшов не в ті двері!” – наголосив Іво Бобул.

У ефірі програми «Страсті за ревізором», яка вийшла в ефір 26 грудня на «Новому каналі», Василь сказав, що не шкодує за зняте відео: «Абсолютно. А що я такого страшного зробив?».