Картинки по запросу патріарха володимира романюка
3 лютого відбулась інтронізація митрополита Епіфанія.  Церемонія розпочалась з короткого богослужіння, яке предстоятель Православної церкви України провів на могилі патріарха Володимира (Романюка), розташованій на вході до собору Святої Софії.
Картинки по запросу епіфаній інтронізація

У такий спосіб він висловив повагу тим, хто присвятив своє життя духовному унезалежненню України, боротьбі за автокефалію й отримання Томосу, пишуть Версії з посиланням на Еспресо.TV.

 

Довідково

Картинки по запросу патріарха володимира романюка

Патріарх Київський і всієї Руси-України УПЦ КП Володимир І (в миру Василь Романюк) походив із Галичини. Він народився 9 грудня 1925 року в гуцульському селі Химчин (тепер Косівського району Івано-Франківщини).

Брав участь у національно-визвольній боротьбі, через що відбував покарання у таборах.

У 1993 року був обраний Патріархом Київським і всієї Руси-України УПЦ-КП. Помер в 1995 році за загадкових обставин (офіційно – від четвертого інфаркту).

Картинки по запросу патріарха володимира романюка чорний вівторок

Спроба поховання Патріарха Володимира у  Софійському соборі наштовхнулася на опір з боку духовенства УПЦ Московського Патріархату та перетворилося у велике побоїще. Загони “Беркута” оскаженіло, по-звірячому били людей, які хотіли віддати Василю Романюку останню шану. Ті події увійшли в новітню історію України під назвою “чорний вівторок”.

Відтак Патріарха поховали біля брами св. Софії у Києві.

Картинки по запросу патріарха володимира романюка могила