Результат пошуку зображень за запитом "красива жінка"

Андрій  Рухлядко склав досить детальний опис майбутньої нареченої, до якого вніс не лише вік чи вагу, а й описав зуби, нігті і волосся жінки.

“Садиба “Карпатський рай” чекає на гарну газдиню, яка буде слідкувати за красою та чистотою, а власник шукає вірну дружину, яка буде його коханням та музою”,  – пише Рухлядко. А далі перелічує цілком конкретні вимоги, як у магазині.

Його майбутня дружина повинна бути красивою — і не тільки за відгуками батьків чи “лицемірних “друзів”. Без зайвої ваги – ​​ріст в сантиметрах мінус 100.

“Зріст вимірювати без взуття, зважуватися без білизни (голою), – йдеться в повідомленні. – Мій зріст 180 см. Твій: 180 мінус максимальна висота каблуків твого взуття і мінус три (запас на висоту твоєї зачіски). Якщо плануєш носити капелюх – три замінити на висоту капелюха!

Колір волосся не регламентується, але був би радий рідному кольору. Довжина теж, але бажано не дуже довгі. Тих, хто лисіє, прошу не турбувати! Максимальна ширина прорізу рота: 4-5 см. Губи вміру пухкі. Зуби, рівні, 32 шт, бажано без протезів. Ніс вміру м’ясистий, без слідів переломів. Але… Життя то є життя. Вії довгі (свої). Очі великі, мигдалеподібні, колір не регламентується. Вуха середні, не відстовбурчені. Шия відносно довга. Плечі вузькі. Розмір грудей нормальний (без силікону), але бажано 2 – 3. Руки красиві, пальці довгі, нігті мигдалеподібні (свої). Таз гінекоїдний. Стегна вузькі. Ноги довгі. Ступні вузькі. Шрам бажано тільки від апендициту”.

Окрім вимог до зовнішності, Андрій Рухлядко очікує, що майбутня дружина буде добра, ніжна, ласкава, дбайлива, чуйна, не скупа, але і не марнотратна, скромна. З приємним голосом. І без шкідливих звичок. А ще з купою господарських навиків і вмінь. При цьому мати від 30 до 42 років.

Натомість обіцяє перпективу роботи на городі, у квітниках, а також закрутки, ремонти, худобу і купу іншої роботи по господарству. Також не проти, аби дружина ще й робила ремонти в хаті.

Прописав майбутній наречений і кількість побутової техніки, наявне рухоме і нерухоме майно. Кому цікаво – більше читайте у його оголошенні.

Така перебірливість Андрія  Рухлядка одразу отримала реакцію у соцмережах.

“Ваші запити такі, що їм навряд чи відповідатиме хоч одна земна жінка. Але навіть як і знайдеться така, то її норми і стандарти ідеального чоловіка будуть далекі від вашого образу. Так шо трохи попустіться і корону зніміть”, – пише Светлана Дышель.

“Наче живу людину шукаєте, а вимоги – як до худоби чи комбайна якогось. Та і пропонуєте їй небагато за відповідність тим вимогам – дах над головою і знаряддя праці як то праска, пралка. Як рабині, їй-богу! І нічого не пишете про дітей у жінки. Чи ви думаєте, що бездітна розумна (з вищим же ж) струнка красуня добровільно захоче засісти з вами в глуші, де до магазина 40 хвилин пішки (це мабуть до нього вона має тіліпатись на підборах і в капелюсі)?! І це пише немолодий, не красень, з проблемами у здоров’ї, раніше (якщо правда) питущий чоловік, без вищої освіти, який, бувало, ще й поводився неадекватно! А нащо то їй треба?!”, – коментує Elena Aksyonochkina.

А згодом користувачі мережі виявили, що косівський жених до всього й почуття гумору поцупив – використав жартівливе оголошення, оприлюднене на одному з російських ресурсів.

“Я перепрошую, але нащо ви передерли всі оці “гінекоїдний таз, розріз рота 4 см, шрам тільки від апендецита” і інше з тролінг-об’яви, яку бо зна коли залили на кацапський сайт знайомств? Це ж не ваш текст, хоч ви переклали і внесли деякі свої правки? Ви не зрозуміли що то була об’ява стьоб над чоловіками, які наче річ обирають, а не супутницю життя?”, – написала Світлана Губко.