Ростислав Шпук широко знаний як підприємець, фотохудожник, громадський активіст, меценат, співзасновник Підземного переходу «Ваґабундо». «Модельний ряд. Хроніки» відкриває читачам унікальний літературний талант автора.

Це застільна книга виплесканих історій. Пряма мова її героїв схожа на самовільні потоки свідомості зі змінними руслами. Випадковий зміст слів тут відкинуто, кожне з них має полярність, точне місце щодо іншого, кажуть у видавницві, пишуть Версії з посиланням на Місто.

Бо її герої — люди з непересічним розумінням. Але чи знайдеться можливість скористатися ним на практиці? Особливо коли практикою виявиться саме життя, причому таке, яке перебуває в постійному протистоянні до звичного перебігу подій. Занурення у трип цього читання дає можливість заповзятись пошуком відповіді, виносячи на такі точки бачення різних ступенів виразності, з яких спостерігати за всім стає смішно і хвилююче. Опинятися в цих точках можна лише наодинці. Бо книжка — як і людина — все-таки засіб немасової інформації, навіть якщо й масовий.

Наразі книжку «Модельний ряд. Хроніки» можна придбати безпосередньо у видавництві, перейшовши за посиланням bit.ly/2LvFrbf, або в онлайн-крамницях книгарні «Є» та «Yakaboo». По закінченні карантину вона також стане доступна в офлайн-книгарнях України.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!