_DSC2132

«В першу чергу я хочу назвати одну цифру – 3100 грн. Ця цифра –  орієнтовна сума оплати послуг ЖКГ у зимовий період для середньостатистичної двокімнатної квартири. В цей час середня зарплата в невеличких неіндустріальних містах заледве сягає 4000-5000 грн. Чи зможуть сім’ї оплачувати такі суми за комунальні послуги? Чи не є це тарифним геноцидом, який розпочала влада проти своїх же людей?!» – зауважив політик.

Також він наголосив на тому, що українці мають оцінити професійність Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

«Ще хочу, щоб люди оцінили професійність НКРЄ. Невже, приймаючи такі тарифи та голосуючи за такі тарифи, вони не розуміють, що люди не в змозі оплатити ці суми? А якщо вони це розуміють, то чому роблять такі збурення в країні? Знаєте, а може агенти Путіна«окопались» в НКРЄ? Може, треба там пошукати?» – зазначив Володимир Клюс.

Політик резюмував, що розпочалась хвиля демобілізації і додому із зони бойових дій повернуться воїни. На них чекають нові, вже побутові проблеми, породжені політикою влади. І однією з найбільших таких проблем, що змусять тисячі сімей боротись за виживання,є здирницькі тарифи на комунальні послуги.

Нагадаємо, що фракція Опозиційного блоку вже звернулась до судів, щоб скасувати тарифи і внесла в парламент проекти постанов про мораторій на зростання цін на комунальні послуги.