Таку думку висловив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабинович в програмі «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна», пишуть Версії з посиланням на From-UA.

«Якщо ми хочемо побудувати країну, в якій основні її доходи – це« заробітчани », то ми йдемо правильним шляхом. Так виживають багато країн, наприклад, африканські. Туреччина так піднімалася. Я вам назву сьогоднішні цифри: серед безробітних в країні 42% мають вищу освіту, а у великих містах цей показник досягає 90% », – заявив парламентарій.


За його словами, влада спеціально створює такі умови, щоб «генофонд нації» виїжджав з країни.

«Коли не дають надії тим, хто має освіту – це значить, що цілеспрямовано влада виганяє за кордон найбільш освічених, найактивніших, тих, хто брав участь у вуличних акціях. Так ми втратимо генофонд країни. На чому ми піднімемо країну? Як ми будемо відроджувати Україну, якщо молодь завдяки діям влади вже не вірить у власну країну? »- обурився Вадим Рабинович.

Політик вважає, що чиновники повинні «цілодобово» думати, як відродити економіку, інакше з країни найближчим часом поїде ще кілька мільйонів громадян.

«Найголовніше, що повинен зробити наступний уряд, це відкрити економіку, створити нові робочі місця. Ось чим повинні займатися чиновники цілими днями. Наприклад, в США була велика депресія в 30-х роках. Там стояли черги за тарілкою супу. Вони зробили висновки, встали на ноги – і де вони тепер? »- поставив риторичне питання лідер партії« За життя ».

Народний депутат нагадав, що в програмі його партії прописані основні кроки для відродження економіки країни.

«Проблема в тому, що при владі немає плану розвитку країни. Ми ж пропонуємо, як потрібно діяти. Потрібно розвивати хай-тек, малий і середній бізнес, вводити податкові канікули. Так робили в усіх цивілізованих країнах, і так повинна зробити Україна », – резюмував Вадим Рабинович.