Два екіпажі патрульних не змогли змусити водія забрати свою автівку з велодоріжки на Шевченка (ВІДЕО)

Справа в тому, що водій, який припаркував свій автомобіль на велодорожці на вулиці Шевченка, відмовився на прохання патрульних звільнити проїзд для велотранспорту. Чоловік аргументував свої дії тим, що у пішохідній зоні встановлення велодоріжки не передбачено законодавством.

Заїзд на цю ділянку вулиці Шевченка є тільки з вул. Крука. При в”їзді встановлено знак “Пішохідна зона” і знак “Тупик”.

Друзі, треба прагнути до кращого. Хай штрафують, але кладуть знаки, роблять по Закону. Адже ж Президент сказав, що вони принесуть “Закон і. Справедливість” громадянам. Ось фото прилеглого виїзду з якого виїздив “авторагуль”. По-перше Знака ” велодоріжка” немає. Більше того, він є але зона дії – в ін напрямку. Фото виїзду“, – додав Микола Грабовецький

Крім того Версіям стало відомо, що у ситуацію вже втрутилась місцева влада. А поліція більше не буде намагатися притягувати до відповідальності водіїв за нібито неправильне паркування. Зокрема, під час розгляду питання розміщення велодоріжки на вулиці Шевченка на міській комісії з питань безпеки дорожнього руху прийняте рішення демонтувати знаки 4.12 “Велодоріжка”. “Це означає що найближчим часом вони повинні бути зняті балансоутримувачем даної вулиці”, – повідомив у Фейсбук Мирослав Франківський, – пишуть Версії.

Згодом стало відомо, що знак таки демонтували.